איך בוחרים מחיצות אקוסטיות

החלטתם להזמין מחיצות אקוסטיות, וזה הרגע שאתם צריכים לבחון הצעות של ספקים שונים ולבחור ביניהם.
במיוחד עבורכם ריכזנו את הדברים שחשוב לכם לבדוק:

 1. הדבר הראשון שכדאי לבדוק, כמו בכל ספק שאתם בוחרים, הוא כמה ניסיון יש לו. כדאי לבחור ספק שיש לו ניסיון מוכח ולקוחות מרוצים.
 2. העדיפו ספק שמייצר כאן בישראל, גם כדי להעדיף מוצר "כחול לבן" וגם כדי שתדעו שיש למוצר שלכם גב של אחריות, ספק שייצר את המוצר כאן במפעל שלו יכול לתת מענה במקרה תקלה, שינוי, אפילו במקרה פשוט בו אתם תאבדו, חלילה, את הידית…
 3. בדקו מאיזה חומרים מיוצרות המחיצות האקוסטיות: סיבית, סנדוויץ' או MDF מוגן מים. העדיפו את ה- MDF כי מדובר בחומר שעבר חיזוק וכאשר הוא מצופה בפורמייקה משני צידיו הוא ייתן לכם מענה של מחיצה חזקה, בולמת רעש ועמידה לאורך זמן.
 4. בדקו האם הספק יודע להציע פתרונות יצירתיים לאתגרים בחלל שלכם: מחיצות על גבי מסילות בגבהים משתנים, שילוב של דלתות, "עקיפת" עמודים, הטמעת דלת בתוך המחיצות, איסוף קומפקטי של המחיצות ועוד – כל אלו נותנים מענה מדוייק ומלא לצרכים שלכם כלקוחות.
 5. בדקו איזה חומרי חיפוי מציע לכם הספק: פורמייקה עדיפה על מלמין מכיוון שהיא חומר חזק יותר. גם בבחירת הפורמייקה – בידקו איפה מיוצר החומר ומה איכותו.
 6. בידקו מה מבחר הגוונים של חומרי החיפוי שמציע לכם הספק, האם המבחר מצומצם או שמציעים לכם מבחר רחב של גווני חומר חיפוי אשר יתאים לעיצוב החלל בו יותקנו המחיצות.
 7. בדקו מה משך תקופת האחריות שמציע לכם הספק. ספק אמין יסמוך על המוצרים שלו וייתן אחריות למספר שנים.
 8. בדקו כמה רעש המחיצות האקוסטיות חוסמות, את התשובה תקבלו במונחי דציבלים.
 9. באופן דומה, בדקו את איכותם האקוסטית של אטמי הרעש הטלסקופיים הנשלפים בצד העליון ובצד התחתון של המחיצות, שאלו מאיזה חומר הם עשויים – ברזל עדיף על אלומיניום.
 10. בדקו האם המחיצות עמידות במים, כך ששטיפת הרצפה לא תהרוס את שולי המחיצות תוך זמן קצר ותגרום לכם עוגמת נפש.
 11. אם יש לכם התקנה מיוחדת, בקומה גבוהה, תקרה גבוהה, בה נדרש תכנון מיוחד ועבודת התקנה מיוחדת – בדקו מראש האם הספק יהיה מסוגל לעמוד בתנאים המיוחדים של האתר שלכם ולהתקין כראוי את המחיצות שאתם מזמינים.

אתם יכולים להתלבט, לחפש, לשאול, להתעניין, או שפשוט צרו איתנו קשר וניתן לכם את הפתרון המושלם שיענה לצרכים שלכם במלואם.

לא זזים בלי קיר זז, קיר חכם להפרדה מושלמת של חללים.
השאירו פרטים להפרדת החלל בצורה מושלמת ונחזור אליכם